« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta sakatlıklar can sıkıyor

Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş Cola Turka bir yandan antrenör Burak Bıyıktay'ın görevine son verilmesinin şokunu yaşarken, bir yandan da sakatlık sorunlarıyla mücadele ediyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Son haftalarda üst üste gelen sakatlıklar nedeniyle sıkıntı yaşayan ve Mire Chatman'ın kadro dışı kalmasıyla oyuncu rotasyonu daha da daralan Beşiktaş Cola Turka'da Fedor Likholitov ameliyat edildi.

Likholitov, sol diz iç menüsküsündeki yırtık nedeniyle dün akşam ameliyat edildi. Rus oyuncunun 4 hafta süreyle tedavi olacağı öğrenildi.

Chatman'ın yokluğunda oyun kurucu pozisyonunda Iverson'a destek vermesi beklenen Cüneyt Erden'in de sağ ayak parmağında zedelenme olduğu, tedavisinin sürdüğü ve 10 gün sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Ligde Galatasaray Cafe Crown ile oynanan maçta sakatlanan ve oyunu terk etmek zorunda kalan Serhat Çetin ise bel fıtığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalacak.

Serhat'ın iki haftalık bir tedavi sürecinden sonra genel durumuna bakılacağı, ancak salonlara dönüş sürecinin 3-4 haftaya kadar uzayabileceği öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz