Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta radikal kararlar geliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Son üç maçında 7 puan kaybederek şampiyonluk yarışında büyük darbe alan Beşiktaş'ta radikal kararlar gündemde. Beşiktaş Yönetim Kurulu, son haftalardaki bu kötü gidişe "dur“ demeye hazırlanıyor.

Beşiktaş Kulübü Basın Komitesi Başkanı Erol Kaynar, takımın dengesinin bozulduğunu, son haftalarda aldıkları kötü sonuçlarla da bunun ortaya çıktığını ifade ederek, "Bu kötü gidişe artık son vermek istiyoruz. Bizim şimdiye dek görünürde ciddi tedbirler alamadığımız düşünülüyor. Ancak biz, yoğun maç trafiğinde futbolcuları kötü yönde etkilemek istemedik. Artık sorunlar doğru teşhis edilmiştir ve devre arasında çok radikal kararlar alınacaktır“ dedi.

"PARA CEZASI SORUN ÇÖZMEZ"
Beşiktaş’ta sorunu para cezalarının çözeceğine inanmadıklarını belirten Kaynar, "Biz devre arasında yaptığımız teşhis doğrultusunda, para cezasından çok daha radikal kararlar almayı düşünüyoruz“ dedi.

KHLESTOV'UN DURUMU BELLİ DEĞİL
Erol Kaynar, Rusya’nın Spartak Moskova takımından transfer edilen, ancak bir türlü takıma giremeyen Dmitry Khlestov’un gönderilip gönderilmeyeceği ile ilgili soruya da „Bu konuyu da devre arasında masaya yatıracağız. Yeni transfer yapıp yapmayacağımız da yine devre arasında açıklık kazanacak“ yanıtını verdi.

"PANİĞE GEREK YOK"
Kaynar, puan kayıpları ve yaşanan sıkıntılara rağmen, bir maçı eksik olan Galatasaray ve Fenerbahçe’yle şu an aynı puana sahip olduklarını, bu nedenle de paniğe kapılmamak gerektiğini söyledi.

"PROTESTO NORMAL"
Denizlispor maçında futbolcuları protesto eden taraftarlara da değinen Kaynar, protestoları normal karşıladığını, ancak bu tepkilerin aşırıya kaçmaması gerektiğini söyledi. Kaynar, "Bize bu sezon büyük maçlarda sevinç yaşatan da yine bu futbolculardır. Bu unutulmamalı" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz