« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta Gökhan Keskin sürprizi!

Beşiktaş Yönetimi, sportif direktörlük görevine getirilen Gökhan Keskin'e önemli görevler yükledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Önder Özen’den sonra kulübe yeni bir sportif direktör getirmeyen Beşiktaş Yönetimi, eski milli futbolculardan Gökhan Keskin’e, bu tanıma benzer bir görev verdi. Siyah-beyazlı yönetim yaklaşık iki ay önce sessiz sedasız göreve başlattığı Keskin’e, futbol A takımı hariç, futbolla ilgili tüm departmanları bağladı.

A TAKIMDA GÖREV VERİLMEDİ
Futbolun patronu olan Teknik Direktör Şenol Güneş’in isteğiyle A takım için Gökhan Keskin’e bir görev verilmedi. Buna göre yeni sportif direktör ilk iş olarak diğer bölümlerde yeniden yapılanmayı başlatacak.

İZLEME KOMİTESİ, KADIN FUTBOL TAKIMI VE OKULLAR...
Altyapıda başarılı işlere imza atan Emrah Bayraktar ile yeni projeler geliştirecek olan Gökhan Keskin’e, İzleme Komitesi, Kadın Futbol Takımı ve Beşiktaş Futbol Okulları da bağlandı. Özellikle İzleme Komitesi’ni, Avrupa standartlarına getirecek olan Keskin, kulüp bünyesinde çalışacak olan scoutların, uluslararası kalitede olmasına özen gösterecek.

Beşiktaşta Gökhan Keskin sürprizi VELİ KAVLAK'IN SAHALARA DÖNÜŞ TARİHİ BELLİ OLDU

TRANSFERLER İÇİN DANIŞMANLIK DA YAPACAK
Beşiktaş’ın bundan sonraki transferleri için yönetime teknik danışmanlık da yapacak olan Gökhan Keskin, Kadın Futbol Takımı’nı da Avrupa standartlarına getirtmek için düğmeye bastı. Beşiktaş’ın geçtiğimiz günlerde Bayrampaşaspor ile işbirliğine imza atması nedeniyle, Gökhan Keskin bu projeyle de yakından ilgilenecek.

GENÇ OYUNCULARI TAKİP EDECEK
Beşiktaş alt yapısından yetişmiş genç oyuncuların yanı sıra, gelecek adına transfer edeceği genç yetenekleri Bayrampaşaspor’a verecek olan Keskin, bu oyuncuların gelişimleriyle de yakından ilgilenecek. (Milliyet)


Bunları da Beğenebilirsiniz