Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta 3 yabancının yeri garanti

Transfer çalışmalarına erken başlayan Beşiktaş’ta, bir başka çalışma da mevcut kadrodaki yabancı oyuncuların tasfiyesi konusunda yapılıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bu konuda kesin kararını veren transfer komitesi sadece kaptan Delgado, Ernst ve kalmak istemesi durumunda Ferari’nin  kesin olarak takımda tutmaya karar verdi. Yönetim performansıyla istikrarlı bir görüntü çizen Sivok’a da sıcak bakıyor; ancak değişen koşullar ve yeni gelecek yabancıların durumuna göre bu futbolcuyla da ilgili bir değerlendirme yapılacak. Kalıp kalmama konusunda net bir düşünceye sahip olmayan Ferari, gitmek ister ve gerekli bonservis ücretini getirirse, kendisine kolaylık sağlanacak. Fakat yönetimin tavrı İtalyan futbolcuyla devam etmekten yana.
 
DELGADO EN ÖNEMLİ KOZ OLACAK

Bu sezonun ikinci yarısında oynamayı bekleyen; ancak oynatılmadığı için hayal kırıklığına uğrayan ve ödemelerle ilgili zaman zaman sorun yaşayan Delgado, gelecek sezon takımın en önemli kozu olacak. Tatil yapmayan ve yeni sezon hazırlıklarını Barcelona’da sürdüren Arjantin’li futbolcuyu, yöneticilerin arayıp, “Pek çok takımın seninle temasa geçmek istediğini biliyoruz; ancak sen bizim en önemli kozumuz olacaksın. Takımdaki yerin garanti” diyerek tecrübeli futbolcuya moral verdikleri öğrenildi.
 
ESPANYOL YİNE İSTİYOR

Delgado’yla önceki sezonlar olduğu gibi bu sezon da Barcelona kentinin diğer takımı Espanol ilgileniyor. Ancak Arjantinli futbolcu bu teklife sıcak bakmıyor; çünkü teklif edilen ücret standardının altında…
 
TELLO VE HOLOSKO’YU İYİ FİYATA SATMA PLANI

Kiralık olarak oynayan Gordon ve Zapatocny’le kesin olarak yollar ayrılırken, mevcut kadroda yer alan Tello, Fink, Bobo, Nobre, Holosko ve Tabata’yı da gelecek tekliflere göre göndermeyi planlıyor.
 
Beşiktaş transfer komitesi, özellikle Holosko ve Tello’nun, Dünya Kupası’nda oynamaları durumunda, iyi bir fiyatla bu iki futbolcuyu satmanın planlarını yapıyor.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler