Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaşlılara özel su

Beşiktaş Kulübü, lisanslı ürünlerine bir yenisini daha ekledi ve “Taraftar Su” markasıyla yeni ürününü sevenlerinin beğenisine sundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada, lisanslı ürünlere çok önemli bir katılım olduğu ve taraftarların “Taraftar Su” markasıyla kendi lisanslı sularına kavuştuğu bildirildi.

Yapılan açıklamada, kulüple TFS AŞ. arasında imzalanan lisans anlaşmasıyla “Taraftar Su” projesinin hayata geçtiği ve TFS AŞ.'nin “Taraftar Su” markası adı altında, Beşiktaş Kulübü ile yaptığı lisans anlaşmasına dayanarak Beşiktaş amblem ve logolu, özel ambalajlı sularının Türkiye'ye dağıtımını ve pazarlamasını yapacağı kaydedildi.

Açıklamada, şöyle denildi: “Siyah-beyaz renklerimize gönül veren taraftarlarımız, Bursa'nın güneydoğusunda, bin 350 metre yükseklikte, Uludağ-Yayla mevkii Yeniceyurt kaynağından KORUSU tarafından çıkarılan, lezzetli ve üstün nitelikli bir kaynak suyunu içecek. Taraftarlarımız, Taraftar Su markasıyla, kendileri için özel olarak hazırlanmış, Beşiktaş amblem ve logolarıyla ambalajlanmış bu suyu, 19 litre damacana, yakın zamanda ise 0,33 litrenin yanı sıra bardak 0,5, 1,5, 5 ve 10 litrelik petlerde temin edebilecekler.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler