« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaşlılar bu Adam’ı çok sevecek

Ergin Ataman, yeni transferleri Adam Morrison için, “Potanın Pascal Nouma’sını aldık. Taraftarlarımız onu çok sevecek” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Milangaz Antrenörü Ergin Ataman, 27 yaşında ve 2.05 metre ABD’li oyuncu Adam Morrison’u transfer ettiklerini açıkladı.  Sakatlanan Marcelus Kemp’in tedavisinin 6 hafta sürecek olması nedeniyle transfer arayışına girdiklerini ifade eden Ataman, taraftarların Morrison’u çok seveceklerini öne sürdü. Ataman, Los Angeles Lakers’ta 2 NBA şampiyonluğu yaşayan yeni transferlerini şöyle anlattı:

“Adam Morrison, 2006 yılında Charlotte Bobcats tarafından 1. tur 3. sıradan draft edildi. Diyabet rahatsızlığı bulunuyor ama bu onun spor hayatını etkilememiş. NBA’deki lokavt süresince Kızılyıldız’da forma giydi. Lokavt bitince ABD’ye döndü ama istediği gibi bir kontrat yapamadı. Taraftarın seveceği bir oyuncu. Seyirciyle oynamayı çok seviyor. Basket attığında taraftara dönüyor, onları maçın havasına sokuyor. Bence potanın Pascal Nouma’sı. Kızılyıldız’da iken özel seyircisi vardı.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz