« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaşlı yıldız: Ben yokum

Beşiktaş'ın bu sezon en etkili ismi olan Dawid Hawkins ayrılacağını açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Milangaz'ın şampiyonluklarında büyük payı olan David Hawkins, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada gelecek sezon Beşiktaş'ta olmayacağını duyurdu. Durumun bu noktaya gelmesinden üzüntü duyduğunu da belirten Hawkins'e Galatasaray'la birlikte 2 Rus takımı talip.

Deneyimli oyuncu ligde 29:12 dakika, 13.2 sayı, 3.9 ribaund, 3.5 asist ortalamasıyla oynamıştı.

İşte o mesaj:

Beşiktaşlı yıldız: Ben yokum


HAWKİNS'DEN 750 BİN DOLAR KAZANACAĞIZ

Beşiktaş Kulübü Basketbol Komitesi Başkanı Abdullah Sözer, Beşiktaş Basketbol Takımı'nın gündemi hakkında Haber1903'e açıklamalarda bulundu.

Sözer;

"Biz Hawkins'e 900.000 Dolar teklif ettik. Kendisi bizden 1.2 Milyon Dolar istedi. Erman hoca ile yaptığımız görüşmelerde de kendisi bu tür oyuncuların yurt dışında 600.000 Dolar ile oynadığını dile getirdi. Galatasaray ve Fenerbahçe bir biri ile yarışa girmiş. Zaten bu yarışlardan dolayı Beşiktaş Kulübü mali açıdan bu kadar kötü durumda. Hawkins'in takımdan ayrılması ile kulübümüz 750.000 Dolar civarında para alacak. Sponsorluk konusunda resmiyete dökülene kadar açıklama yapmayacağız. Biz Beşiktaş olarak transferlere devam edeceğiz. Erman hoca yurt dışında 2-3 oyuncu ile görüşmelere başladı. Takımımıza yerli takviye yapıp önümüzdeki sezona hazırlanacağız." diyerek sözlerini tamamladı.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz