« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaşlı futbolcular isyan etti: Bizi Ankara'ya götürün

Olimpiyat Stadı'na bir türlü alışamayan ve İstanbul'da başka stat bulamayan Beşiktaşlı futbolcular, yönetici Ahmet Nur Çebi'ye, "Burada işimiz zor. Bize en uygun yer Ankara" dediler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş’ın Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki dertleri her geçen gün büyüyor, puan kayıpları da giderek artıyor. Kartal’da dün futbol şube başkanı Ahmet Nur Çebi ve A takım sorumlusu Mete Vardar’ın organize ettiği yemeğe de stat konusu damga vurdu.

Habertürk'ün haberine göre; yemeğin ardından kaptan Tolga, Necip, Serdar ve Cenk, Çebi’ye dert yanarken “Zemini de geçtik ama boş tribünler bizi etkiliyor. Taraftar olsa bizi de baskı altına alacak, zorlayacak. Ama bu atmosferde herkes gevşiyor. Burada işimiz zor. Bize en uygun yer Ankara” ifadelerini kullandı.

ÇEBİ: TEKNİK SORUNLARI BİLİC ÇÖZER
Futbol şube başkanı Çebi de oyunculara destek verirken, “Biz de artık bu statta devam etmeyi istemiyoruz. Ancak hoca, Ankara’ya sıcak bakmıyor. Takımın yorulacağını söylüyor” dedi. Futbolcular ise “Yorgunluk olursa olsun. Burada hem puan hem para kaybediyoruz. Yorulsak bile dolu tribünlerle kazanma şansımız artar” yanıtını verdi.

Bilic’le de görüşen Çebi, daha sonra yaptığı açıklamada, “Futbolcuların Olimpiyat’ı evimiz olarak görmediği net. Milli maç arasında bu işi çözeceğiz. Bilic’e de takıma da güveniyoruz. Takımda teknik sorunlar var ama Bilic bunları çözecektir” dedi.


İlişkili Haberler