« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaşlı futbolcular açılışta buluştu

Beşiktaşlı futbolcular bugün İstiklal Caddesi'ndeydi...

Övünç ÖZDEM, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ın savunma oyuncusu Ekrem Dağ dondurmacı dükkanı açarken, İİstiklal Caddesi'ndeki dondurmacının açılışına Beşiktaş Teknik Direktörü Tayfur Havutçu, teknik heyet ve futbolcular katıldı. Ekrem, açılış sırasında önlük giyerek tezgahın arkasına geçti ve takım arkadaşlarına dondurma ikram etti. Siyah-beyazlı futbolcu, ayrıca takım arkadaşı Fernandes'e eliyle dondurma ikramında bulundu.

Ekrem, açılışta yaptığı konuşmada katıldıkları için teknik heyet ve takım arkadaşlarına teşekkür etti. Tayfur Havutçu ile 2 artı 1 yıllık sözleşme

imzalanması konusundaki bir soru üzerine Ekrem, "Bu duruma çok sevindim. Sadece ben değil, tüm takım arkadaşlarım da sevindiler. Tayfur Hoca takımı tanıyor, hepimizi biliyor. Başarılı olacağına inanıyorum. Hepimiz onu çok seviyoruz" diye konuştu.

Sezona şampiyonluk parolasıyla başladıklarını anlatan siyah-beyazlı oyuncu, "Ancak yarıştan erken koptuk. Her şeye rağmen Türkiye Kupası'nıkazandık. Şimdi bunun mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini hatırlatan Ekrem, takımda kalmak istediğini dile getirdi.

Ekrem, son olarak Nihat'ın takımdan ayrılışıyla ilgili bir soruya, "Ondan beklentiler büyüktü. O da elinden geleni yapmaya çalıştı. Zaman zaman kötü günler de geçirdi. O da bu duruma üzülüyordu" yanıtını verdi.

TÜRKİYE KUPASI'YLA ADIDAS MAĞAZASINDAYDILAR...

Beşiktaşlı futbolculardan bazıları daha sonra kazandıkları Ziraat Türkiye Kupası ile birlikte İstiklal Caddesi'ndeki Adidas Mağazası'nda taraftarlara imza dağıttı.

Antrenör Ömer Gülen, futbolculardan Tomas Sivok, İsmail Köybaşı, Ersan Gülüm, Cenk Gönen ve Necip Uysal, mağazada taraftarlara forma ve fotoğraf imzaladı. İmza töreninde bir konuşma yapan antrenör Gülen, iki ay içinde hedefledikleri kupalardan birini elde ettikleri için mutlu olduklarını ifade ederek, "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Transferlerle gelecek sezon çok daha büyük başarılara imza atmak için çalışacağız" dedi.

Kaleci Cenk ise Türkiye Kupası'nın, Avrupa kupalarına katılmalarını sağladığını vurgulayarak, "Bu benim ilk kupam oldu. Büyük taraftarımıza seneye daha büyük mutluluklar yaşatmak istiyoruz" ifadelerini kulladı. Ersan da sakatlığı nedeniyle dört aydır takımdan ayrı kaldığını belirtirken, takımda kalıp kalmayacağı şeklinde bir soruya ise "Siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum. Başkanlar bu konuda görüşüyor" yanıtı verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz