« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan: Kalıcı olmak istiyorum

Beşiktaş'ın yeni transferi Gökhan Güleç, kısa vadede başarılı olmayı, uzun vadede de takımda kalıcı olmayı amaçladığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gökhan Güleç, yeni kulübünün resmi internet sitesinde yer alan röportajında, Beşiktaş formasıyla büyük başarılara imza atarak kalıcı olacağını iddia etti.

Siyah-beyazlı takıma transferinde katkısı olan Beşiktaş ve Gaziantepspor kulübü yöneticilerine teşekkür eden Gökhan, “Kulübe uzun yıllar hizmet etmek istiyorum. Beşiktaş, çok büyük bir camia. İnşallah ben de oynayacağım futbolla bu büyük kulübe layık olurum” dedi.

Teknik direktör Jean Tigana'nın kendisini istemesinin gurur verici bir olay olduğunu da sözlerine ekleyen genç golcü, “Tigana, gençlerin önünü açan bir teknik direktör. Benim gibi gençler için çok büyük bir fırsat. Bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz. Beşiktaş, Türkiye'nin en büyük taraftar kitlesine sahip. Eğer beni de diğer genç arkadaşlarım gibi bağırlarına basarlarsa, o müthiş desteği arkamda hissedersem, bu forma altında büyük başarılara imza atacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz