« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ın yeni transfer hedefi Raheem Lawal

Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'ye ve Aquilani'nin Sporting Lizbon'a transferi sonrasında Beşiktaş'ın orta saha arayışlarında iki isim öne çıkıyor. Öncelik uzun süredir nabız yoklanan Napoli'den Gökhan İnler, yeni hedef ise Eskişehirspor'un Nijeryalı oyuncusu Raheem Lawal.

Ajanslar ve hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Hafta sonu başlayacak yeni sezon öncesinde siyah beyazlıların ana gündem maddesi orta saha transferi. Veli'den sonra Tolgay'ın da sakatlanması ile orta saha merkezinde boşluk oluşan Beşiktaş'ta belirlenen hedeflerin sayısı ikiye indi.

Beşiktaş'ın uzun süredir peşinde koştuğu ve imza aşamasına kadar geldiği Ozan Tufan'ın Fenerbahçe'ye gitmesi, hedef adaylardan biri olan Fiorentinalı Aquilani'nin geçtiğimiz günlerde Sporting Lizbon'a imza atması sonrasında siyah beyazlılarda bu bölge için hedef isimler ikiye düştü.

Bunlardan öncelikli hedef, zaten transfer döneminin ilk haftalarından beri gündemde olan ve görüşmlerin de yapıldığı Napoli'den tecrübeli isim Gökhan İnler.

Beşiktaşın yeni transfer hedefi Raheem Lawal
Orta saha merkizinde görev alan Lawal özellikle güçlü fiziğiyle öne çıkan bir isim.

Bir diğer isimse sürpriz olarak gündeme gelen Eskişehirspor'un Nijeryalı yıldızı Raheem Lawal. Güçlü fiziği ve defansif orta saha olmasına karşın yüksek top tekniği ile öne çıkan Lawal için Beşiktaş takas teklifini gündemine almış durumda. Siyah beyazlılar Nijeryalı orta saha için Es Es'e geçtiğimiz sezon kiraladıkları forvet Ömer Şişmanoğlu ile sol kanat oyuncusu Gökhan Süzen'i teklif etmeye hazırlanıyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz