GeriFutbol Beşiktaş'ın kampı krizle başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş'ın kampı krizle başladı

Beşiktaş'ın kampı krizle başladı
refid:15151611 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş'ın 7 Temmuz tarihine kadar sürecek olan yurt dışı hazırlık kampı bugün sabah yapılan antrenmanla start aldı.

Ancak Avusturya'nın Salzburg kentinin ST. Johann bölgesinde yapılan kamp ilk günden krizle başladı.

Siyah-beyazlı takımın kaldığı otelin antrenman sahasına 17 kilometre mesafede olması, ayrıca bu mesafenin 25 dakikada alınması tüm planları alt üst etti. Teknik direktör Bernd Schuster'in, takım otobüsünden iner inmez Beşiktaş idari sorumlularına alternatif bir saha bulunup bulunamayacağını sorduğu öğrenilirken, Siyah-beyazlı idari heyetin yeni saha arayışına başladığı bildirildi.

Öte yandan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı da kamp yeriyle ilgili sıkıntısını dile getirdi. Alman teknik adam, antrenman öncesi futbolcularıyla yaptığı toplantının ardından idari heyet ile bir toplantı yaparak bu sorunun bir an önce çözülmesini istedi.

Beşiktaş'ın yaşadığı bu sıkıntıda en önemli sebebin kamp yeri programının son dakikada yapılması ve takımın eski teknik direktörü Mustafa Denizli'nin alternatifler arasından burayı seçmesi gösterildi. Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon ligi 4. sırada bitirmesinin ardından yeni sezon programı için Siyah-beyazlı kulübün geç hareket etmesi bu krizin doğmasına sebep olduğu kaydedildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle