« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ı yenersek takıma huzur gelir

Trabzonspor'dan gitmeyi hiç düşünmediğini ifade eden teknik direktör Ziya Doğan, yarınki zorlu maçta sahaya galibiyet için çıkacaklarını söyledi.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Beşiktaş'ı yenersek, takıma huzur gelir" diyerek yarınki maçın önemine değindi. Sahaya kazanmak için çıkacaklarını söyleyen Doğan, "Bugüne kadar Beşiktaş’ı Trabzonspor’la dört kez yendim, yine yeneceğim diye kesin bir kural yok. Çok zor bir maç olacak ama galip gelmek istiyoruz" derken, "Takımdan ayrılmayı hiç düşünmedim. Bana sahip çıkan kulüp başkanımız Nuri Albayrak'a teşekkür ediyorum" yorumunu yaptı.

Ziya Doğan, dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş maçının önemini vurgularken, "Biz normal bir Anadolu takımıyla oynuyormuş gibi sahaya çıkacağız, öyle oynayacağız. Kazanırsak önümüzdeki haftalara moralli gireriz ve oyuncuların üzerindeki baskılar azalır" diye konuştu.

Ersen'e başarılar dilerim

Doğan, FIFA'nın İspanya'nın Recreativo Huelva Kulübü'ne transferine onay verdiği Ersen Martin için de, "Onun bugünden itibaren kulübümüzle ilişiği kesildi. Kendisine İspanya'da başarılar diliyorum" yorumunu yaptı. Öte yandan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan (PFDK), Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'a ceza çıkmadı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler