« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'a Sırp smaçör

Aroma Bayanlar Birinci Voleybol Ligi'nde mücadele eden Beşiktaş, Sırp smaçör Jasna Majstrovic ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlılar, Sırp Milli Takımı'nın ilk 6'sında yer alan ve geçen sezonun Sırbistan şampiyonu Postar 064 takımının kaptanı olan Jasna Majstrovic'in transferiyle kadrosunu güçlendirdi.

25 yaşında ve 1.82 metre boyundaki yeni transfer, kariyerinde 4 Sırbistan şampiyonluğu, 4 Sırbistan Kupası şampiyonluğu, 2002 Avrupa Top Teams Kupası ikinciliği ve 2007 Gençler Avrupa Şampiyonası ikinciliği başarısı yaşadı.

Bu arada Beşiktaş, 2 sezon önce kadrosunda bulunan ve geçen sezon İspanya Birinci Ligi takımlarından Aguere'ye kiraladığı genç smaçör Yağmur Koçyiğit ile olan sözleşmesini 1 yıllığına yeniledi.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş, yeni sezon öncesi transfer çalışmaları için yoğun bir mesai harcadıklarını belirterek, “Bu günlerde hızlandırdığımız transfer çalışmaları neticesinde, Sırbistan Milli Takımı'nın önemli oyuncularından Jasna Majstrovic'i renklerimize bağladık. Bu arada antrenörümüz Bülent Karslıoğlu'nun isteği doğrultusunda İspanya Birinci Ligi'nde geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynayan oyuncumuz Yağmur Koçyiğit'i de tekrar kadromuza dahil ettik. Kısa bir süre sonra adından söz ettirecek dünya çapında iki yabancı oyuncu daha transfer edeceğiz” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz