« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'a bir iyi, bir kötü haber

Beşiktaş, bir yandan 21 Kasım'da oynayacağı Fenerbahçe derbisi öncesinde hazırlıklarını sürdürürken, diğer yandan da sakat futbolcularından gelecek iyi haberleri bekliyor.

ÖVÜNÇ ÖZDEM / İSTANBUL (DHA)
SON GÜNCELLEME

Takımın kalecileri Rüştü ve Hakan'ın hala hazır olmamaları teknik heyeti endişelendirirken, bu iki oyuncunun bugün kontrolden geçtiği öğrenildi. Kulüp doktoru Devrim Urgun, Rüştü'nün bugün topla birlikte çalışmalara başladığını ve belindeki ağrıların azaldığını vurguladı. Urgun derbi öncesi önlerindeki iki günlük sürede Rüştü'nün ağrılarının artmaması halinde takımdaki yerini alabileceğini belirtti.

Sol elindeki ödem sebebiyle antrenmanlara çıkamayan Hakan Arıkan'ın ise tedavi sürecinin devam ettiğini söyleyen Urgun, Hakan'ın bileğindeki ağrıların azalmaya başladığını ancak Fenerbahçe karşısında forma giyemeyeceğini açıkladı.

Beşiktaş'taki bir diğer sakat oyuncu Nihat Kahveci'nin ise koşulara başladığı kaydedilirken, Nihat'ın istenilen düzeye henüz gelemediği ve onun da Fenerbahçe karşısında forma giyemeyeceği kaydedildi.

Yaklaşık iki haftadır antrenmanlarda da yer almayan Nihat'ın, tedavi sürecinin tamamlaması ve riske edilmemesi için derbinin kadrosunda düşünülmediği açıklandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler