« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'a beste bile yaparım

Siyah beyazlıların yeni teknik direktörü Slaven Biliç, tribünlere mesaj gönderdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

Hırvat hoca, “İstiyorum ki taraftarlarımız bizi başarıya taşıyan itici bir güç olsun. Buraya Beşiktaş’ı başarıya ulaştırmaya geldim. Belki günün birinde Beşiktaş için bir beste de hazırlarım” dedi.

BEŞİKTAŞ’ın yeni teknik direktörü Slaven Biliç, ayağının tozuyla siyah beyazlı tribünlere mesaj yolladı. Biliç, taraftarların müthiş bir enerjiye sahip olduğuna dikkati çekerek, “Ben şunu tüm içtenliğimle arzu ediyorum ki, tribünleri dolduran taraftarlarımız bizi zafer ve başarılara taşıyan kuvvet olsun. Ben, Beşiktaş’ı zaferlere ulaştırmak için Türkiye’ye geldim. Günün birinde belki, Beşiktaş için bir beste de yaparım” ifadelerini kullandı.

‘GOL YEME SORUNUNU ÇÖZMELİYİZ’

“ÖNDER Özen ile görüşmelerimiz son derece olumlu geçti” diyen Biliç, “Özen’in, Beşiktaş’ı daha yukarılara taşıma konusunda gerekli bilgiye, isteğe, donanıma ve hırsa sahip olduğunu, bu düşünceyi bana aktarabildiğini gördüm. Sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz” diye konuştu. Siyah beyazlı takımda geçmişte birçok Hırvat oyuncunun top koşturduğunu belirten Slaven Biliç, “Bu nedenle de Beşiktaş’ı yakından takip ediyordum. Beşiktaş’ta gözlemlediğim önemli sorun, takımın çok gol atmasına karşın kalesinde çok gol görmesi. Bunun üzerine eğilmemiz gerekiyor. Gelişmeye açık bir takıma sahibiz” diye konuştu.

‘OFANSİF GÜCÜMÜZÜ YÜKSELTECEĞİZ’

GELECEK sene için yapılanmaya şimdiden başladıklarını, futbolcularla belirli zaman geçirdikten sonra daha verimli hareket edebileceklerini belirten Slaven Biliç, sözlerini şöyle tamamladı: “Elimizde iyi bir oyuncu grubu var. Yaratıcı, ofansif gücü yüksek bir takım oluşturmak istiyorum. Muazzam bir taraftar potansiyelimiz var. Onların enerjisini, takımın enerjisiyle birleştirerek ortaya total bir enerji çıkarmak istiyoruz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz