« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş zoru başarmak istiyor

Beşiktaş, bu gece Kiev’de mucize peşinde koşacak. Siyah beyazlılar, UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçında Ukrayna’da D.Kiev’e konuk olacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İstanbul’da 4-1 kaybettiği maçın rövanşında siyah beyazlılar, zoru başarmaya çalışacak. Beşiktaş rakibi karşısında 5-2 veya her türlü 4 farklı skorla yenerse turu geçen taraf olacak. 4-1’lik siyah beyazlı takımın galibiyetinde ise maç uzatmaya gidecek. Diğer sonuçlarda Kartal elenecek. Bu arada F.Bahçe derbisinde takımını 10 kişi bırakan Ferrari kadroya alındı.

Gece -20 Gündüz -11

BEŞİKTAŞ’ın UEFA Kupası ikinci tur rövanş maçında yapacağı karşılaşma öncesi futbolcular tedirgin oldu. Gündüz -11, gece ise -20 derece soğuk olan Kiev karşılaşmasının gündüz oynatılması konusunda UEFA yetkililerine uyarıda bulunduklarını açıklayan Serdal Adalı, “Gece futbol oynanması halinde herkes donar. Gündüz hiç olmazsa biraz sıcak yani -11” dedi.

Aynı Brezilya 40 derece!

BEŞİKTAŞ, Dinamo Kiev ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçı için Ukrayna’ya gitti. Kiev’deki soğuk hava futbolcuları bir hayli şaşırttı. Brezilya asıllı golcü Mert Nobre, “Aynı Brezilya, 40 derece” diye espri yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz