« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş yönetiminin keyfi yerinde

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, yeni teknik direktörleri Mustafa Denizli'nin ilk maçında aldıkları farklı galibiyetin yönetimlerini ve taraftarlarını mutlu ettiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Levent Erdoğan yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği karşılaşmasında özellikle ilk 15 dakikada çok iyi bir futbol ortaya koyduklarını belirterek, şöyle konuştu:

“Yeni hocamız Mustafa Denizli'nin göreve başlamasını takip eden ilk maçında almış olduğumuz farklı netice yönetimimizi ve taraftarlarımızı mutlu etmiştir. Maçın ilk 12 dakikası içinde atılmış bulunan 3 gol, oyun sistemi ve stili, futbol seyir zevki açısından da güzel olmuştur. Ancak 15. dakikadan itibaren 3-0'lık neticenin devamında, biraz da bu skorun vermiş olduğu rahatlıkla oyunun geri kalan kısmı arzu edilen ve beklenen güzellikte olmamıştır.”

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin, ilk 15 dakikadan sonra ortaya konulan oyun konusunda önlem alacağına inandığını vurgulayan Erdoğan, “Dünkü maçın ilk 15 dakikadan sonraki kısmını sayın hocamızın iyi değerlendirerek, duraksamaya neden olan tüm teknik ve diğer hususları değerlendirip, bundan sonraki maçların tümünü, dünkü maçın ilk 15 dakikasında olduğu güzellikte düzenleyeceğine inanıyorum. Hocamızı ve futbolcularımızı Ankara'da elde edilen galibiyet nedeniyle tekrar kutlar taraftarımıza Süper Lig'de ve Türkiye Kupası'nda başarıya ulaşacağımız müjdesini verebiliriz” şeklinde konuştu.

Erdoğan, ayrıca ligin tek namağlup takımı olduklarını ve liderlik koltuğunu yeniden ele geçirdiklerini bunun da kendileri açısından oldukça sevindirici olduğunu kaydetti.

Önlerinde Sivasspor ile oynayacakları zorlu bir maç olduğunu hatırlatan Erdoğan, “Zorlu bir maç olacak. Ancak taraftarımızın da desteğiyle bu maçtan da galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler