« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş yoksa bonservisimi verin

Demirören’e mesaj yollayıp içini döken Batuhan Karadeniz, “Para değil ilgi istiyorum. Benim futbol oynamam gerek” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

GAZİANTEPSPOR ile anlaşamayan ve Beşiktaş’ta da Mustafa Denizli’nin gözüne giremeyen Batuhan Karadeniz, son çare olarak Başkan Yıldırım Demirören’den bonservisini istedi.

Menajeri aracılığıyla, Demirören’e mesaj yollayan Batuhan, “Başkanım beni ne siz, ne de Mustafa Denizli istiyor. Beşiktaş sayesinde Batuhan oldum. Kimseye saygısızlık yapmadım. Sizin de çocuğunuz, evlatlarınız var. Zaman zaman çocukluk sınırlarını aşmış olabilir, şımarmış olabilirim. Yaptığım hataları siz büyükler affetmeli. Benim futbol oynamam gerek. Oynamadığımda damarlarımdaki kan ısınıyor. Beşiktaş’ta forma giyemeyeceksem sizden rica ediyorum, benim bonservisimi verin gideyim” diye dert yandı.

Terim’e borçluyum

Siyah beyazlı renklere aşık olduğunu ve bu yüzden de boş mukaveleye imza attığını hatırlatan Batuhan, serzenişine şöyle devam etti: “Beşiktaş’a milyon dolarlara transfer olup, oynamadan giden oyunculardan değilim. Beşiktaş için herşeyimi veririm. Para da istemiyorum. Tek istediğim ilgi. Her çocuk ilgi ve sevgi ister. Türkiye’de beni isteyen bir çok kulüp var. Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Fatih Terim hocamız bana zor günlerde sahip çıktı ve futbola sevgimi daha da perçinleyerek bana güven aşıladı. Belki o olmasaydı intihar ederdim. Beşiktaşlı doğdum, Beşiktaşlı öleceğim.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler