« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş Veysel için karar aşamasında

Beşiktaş transfer gündemindeki Veysel Sarı için temaslara başladı. Siyah beyazlılar, hem kulüple hem de futbolcuyla temasa geçti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Özgür Sancar'ın konuyla ilgili sorusunu yanıtlayan Veysel, "Beşiktaş'tan bir yönetici büyüğüm beni aradı. Ben kulübümle görüşülmesi gerektiğini söyledim" dedi.   
 
VEYSEL VE ALPER İÇİN ESKİŞEHİRSPOR 8 MİLYON EURO İSTİYOR

Eskişehirspor, Veysel Sarı için 2 buçuk milyon euro bonservis bedeli istiyor. Anadolu ekibi, Alper Potuk ve Veysel Sarı'nın birlikte transferi için ise 8 milyon euro talep ediyor. Beşiktaş bu paket teklif konusunda fiyatın düşürülmesini öneriyor. Siyah beyazlıların iki futbolcu için önerisi 3 milyon euro artı futbolcu. Beşiktaş, Ernst ya da Holosko gibi tecrübeli futbolculardan bir tanesini bu transfer için vermeye hazır. Ayrıca genç Erkut'un Beşiktaş'tan Eskişehirspor'a transferinden doğan ihtilafından bu yolla giderilmesi hedefleniyor.
 
BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ YARIN KARAR ALACAK

Kulüpler düzeyindeki temaslar devam ediyor. Beşiktaş Yönetimi yarın yapacağı yönetim kurulu toplantısında Veysel ve Alper için son teklifi karara bağlayıp bir kez daha harekete geçecek.
 
KIRDEMİR: "BİZ GÖRÜŞMEYE AÇIĞIZ"

Eskişehirspor'un başarılı orta saha oyuncusu Veysel'in tek yetkili menajeri olan Marco Kırdemir, Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu oldu ve "Veysel için kulüpler düzeyinde bir temas var. Futbolcum Veysel de bu durumdan haberdar. Ancak Beşiktaş şu ana kadar bizimle temas kurmadı. Eğer kulüpler düzeyinde bir anlaşma olursa biz elbette anlaşma masasına otururuz. Veysel nerede mutlu olacaksa biz onun orada olmasını sağlamaya çalışacağız" dedi.
 
GETAFE VE GRANADA DA VEYSEL'İ İSTİYOR

İspanya'nın Getafe takımının da Veysel'i istediğini dile getiren Kırdemir. "Getafe'nin yanısıra Granada da Veysel'e talip olan takımlardan bir tanesi. İlerleyen günlerde Türkiye mi olur, İspanya'dan bir takım mı olur. Bunu görürüz. Her şeyden önce Veysel'in istediği huzur bulabileceği bir yerde oynamasıdır. Son söz kendisine aittir"
 
Fenerbahçe'nin bir dönem Veysel'le ilgilendiğini belirten FIFA Menajeri Marco Kırdemir, "Fenerbahçe'yle şu an için herhangi bir temas yok. Beşiktaş'la da temas yok. Ancak önümüzdeki günlerde böyle bir süreç yaşanabilir. Eskişehirspor kulübü uygun bulursa, biz gelecek teklifleri değerlendiririz" dedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz