« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş transfere hız verdi

Beşiktaş yönetimi bir yandan Portekizli Ricardo Quaresma'yı kadrosuna katmak için son pürüzleri gidermeye çalışırken, bir yandan da Bursaspor'un iki oyuncusu Ozan İpek ve Volkan Şen'i transfer etmek için girişimlerini sürdürüyor.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME
 Son bir haftadır Bursaspor yönetimi ile görüşmeleri sürdürdüğü bilinen Siyah-Beyazlı kulüp, iki oyuncuyu da kadrosuna katmakta kararlı gözüküyor. Volkan ve Ozan ile prensip anlaşmasına varan Beşiktaş Kulübü'nün, Bursaspor ile bonservis bedeli konusunda anlaşması halinde bu iki oyuncunun Siyah-Beyazlı formayı giymeye hazır oldukları öğrenildi.

Beşiktaş'ın bu iki oyuncu için Zapatocny'i bonservisi ile, Tabata'yı ise bir yıllık kiralık olarak Bursaspor'a vermeyi düşündüğü bilinirken, Yeşil-Beyazlı yönetimin istediği esktra bonservisi bedelinde indirime gitmesi halinde transferlerin bu hafta içi sonuçlanması bekleniyor.

BURSASPOR BAŞKANI İBRAHİM YAZICI:"OZAN VE VOLKAN İÇİN HİÇ BİR KULÜP İLE GÖRÜŞMEDİK"

Ancak Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı bu iki oyuncu ile ilgili son günlerde yapılan görüşmelere ve çıkan haberlere rağmen Beşiktaş ile kesin olarak görüşmedikelerini ve bu transferlerin gerçekleşme olasılığını olmadığını söyledi. Başkan Yazıcı bu konuda en yetkili ağızın kendisi olduğunu vurgularken, "Ben Bursaspor başkanı olarak bu iki oyuncumuz ile ilgili olarak hiç bir kulüp ile görüşüp, pazarlık yapmadım. Bu transferlerin gerçekleşme olasılığı yok" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz