GeriFutbol Beşiktaş terörü lanetledi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş terörü lanetledi

Beşiktaş Kulübü, 8 askerimizin şehit olduğu, 14 askerimizin yaralandığı Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki askeri birliğimize düzenlenen hain terör saldırısıyla ilgili mesaj yayınladı.

Resmi internet sitesinden yapılan mesajda şu ifadeler yer aldı: "Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü tehdit etmeye kalkan hain teröre karşı canını siper ederek vatanını koruyan kahraman askerlerimizden 8 tanesinin bu menfur saldırıda hayatını kaybetmesi, 14 askerimizin de yaralanması hepimizi derin bir üzüntüye sevk etmiştir. Devleti uğrunda canını feda ederek bir askerin ulaşabileceği en yüksek makamın sahibi olan şehit askerlerimize Allah'tan rahmet, Milletimize, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve şehit ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz. Terör örgütlerinin, Türkiye Cumhuriyeti'nin birliğine ve bütünlüğüne hiçbir zarar veremeyeceğini biliyor ve her türlü terör eylemini şiddetle lanetliyoruz."

FENERBAHÇE DE LANETLEDİ

Fenerbahçe Kulübü, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde Türkiye-Irak hudut hattında bir sınır bölüğüne teröristlerce düzenlenen ve 8 askerin şehit olduğu, 14 askerin de yaralandığı hain saldırıyı lanetledi.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde “Lanetliyoruz” başlığıyla yer alan açıklama şöyle:

“Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nin Irak sınır kesiminde bulunan askerlerimize bir grup terörist yine haince saldırdı. Çıkan çatışmada 8 askerimizin şehit olduğu bazı askerlerimizin de yaralı olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Bu hain terörist saldırıyı nefretle kınıyor ve lanetliyor; şehit askerlerimizin yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve Türk Ulusu'na başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyoruz.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle