« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş taraftarına müjde

Beşiktaş Kulübü'nün televizyonu BJK TV, yayınına yeniden başladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü'nün televizyonu BJK TV, yeniden yayın hayatına başlarken, kulüp başkanı Yıldırım Demirören de kanalı ziyaret ederek çalışanlara başarılar diledi.

Fiyapı İnönü Stadı'nda saat 09.03'ten itibaren tekrar yayına başlayan BJK TV'nin ilk canlı programı da “Günaydın Beşiktaş” oldu. Bütün çalışanların yer aldığı klibin ardından “Günaydın Beşiktaş” programıyla siyah-beyazlı camiaya “Merhaba” diyen BJK TV'nin genel yayın yönetmenliğini Tuğrul Yenidoğan yapacak.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören de stada gelerek kanalı ziyaret etti ve çalışanlara başarılar diledi.

Ziyaret sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Demirören, kanalın camiaya hayırlı olmasını diledi.

BJK TV'nin seçim döneminde verdikleri bir söz olduğunu belirten başkan Demirören, “Bunu bugün gerçekleştirmek nasip oldu. Öncelikle desteklerinden dolayı Mubariz Mansimov'a teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu üyemiz Alaattin Aykaç'a da teşekkür etmek istiyorum. Televizyonun bütün imkanlarını onlar karşıladı” dedi.

Camianın Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri yeni kanaldan takip etmesini umduğunu kaydeden Yıldırım Demirören, “Buradan Beşiktaş'ın önde gelen isimlerini de göreve çağırmak istiyorum. Bu işler ancak sponsorlukla dönüyor. Önde gelen isimlerin de reklamlarını burada görmek istiyoruz” diye konuştu.

AYKAÇ: “TÜM CAMİANIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ”

Yönetim kurulu üyesi Alaattin Aykaç ise televizyon için tüm camianın desteğini beklediklerini dile getirdi.

Seçim döneminde söz verdikleri kanalı en kısa sürede hayata geçirmek için ellerinden geleni yaptıklarını anlatan Aykaç, şunları söyledi:

“Taraftarlarımızın artık kulübümüzün tüm gelişmelerini, haberlerini takip edecekleri kanalımızı hayata geçirdik. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Tüm camiamızın desteğini bekliyoruz. Bir yıl boyunca birebir bu işle ilgilendik. Buradaki arkadaşlarımızın yönlendirmesiyle kanalı hayata geçirdik. Emeğimiz geçtiği için de mutluyuz. Tabii ki taraftarımıza bir an önce yayın hayatına başlaması için söz vermemizden dolayı ufak tefek eksiklerimiz olacak. İlerleyen günlerde daha iyi bir zemine oturacaktır.”

Kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticiler Alaattin Aykaç, Cengiz Zülfikaroğlu ve Şeref Yalçın'ın yanı sıra Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal da kanalı ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarette açıklamalarda bulunan İsmail Ünal, Beşiktaş'ın farklı bir şekilde ikinci yarıya girdiğine dikkati çekerek, “Hem futbol takımıyla, hem de kulübün içindeki değişik organizasyonlarla farklı bir şekilde ikinci yarı olacak. Kanal gayet güzel oldu. Emeği geçen başta Alaattin Aykaç'a ve başkanımız Yıldırım Demirören ile Mubariz Mansimov'a, içerde çalışan herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz