Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş taraftarı istemiyoruz

F.Bahçe İkinci Başkanı Özdemir, sezonun ilk yarısında BJK İnönü Stadı’ndaki maça kendi seyircilerinin alınmadığını hatırlatarak, "Eğer eşitlik varsa, Beşiktaş taraftarı da bizim stadımıza gelmemeli" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
F.BAHÇE, Beşiktaş ile hafta sonunda yapacağı derbi maça, siyah beyazlı taraftarın gelmesini istemiyor. Sarı lacivertli kulübün ikinci başkanı Nihat Özdemir, ligin ilk yarısında BJK İnönü Stadı’nda yapılan maça kendi seyircilerinin alınmadığını hatırlatarak, "İlk maça, alınan karar gereği taraftarımız gelmemişti. Eğer eşitlik ilkesi varsa, Beşiktaş seyircisi de bizim stadımıza gelmemeli" dedi.

Derbi maçla ilgili İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısının yarın yapılacağını ifade eden Özdemir, "Toplantıda bu konu görüşülecektir. Haksız bir rekabete meydan verilmemesi için Beşiktaş taraftarının bizim maça gelmemesi lazım" diye konuştu. Nihat Özdemir, sarı lacivertli taraftarları karşılaşmaya davet ederek, "Beşiktaş maçında tribünler dolmalı. 52 bin kişilik stadı bugünler için yaptık. Desteğe ihtiyacımız var" ifadesini kullandı.

Favori Demirlek

Bu arada derbi maçta düdük çalacak hakemler arasında Bülent Demirlek’in favori olduğu, Selçuk Dereli’nin ise plase konumda bulunduğu bildirildi. Cüneyt Çakır’ın U-17 turnuvası için cuma günü Portekiz’e gidecek olması nedeni ile şansı kalmadığı belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler