« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Beşiktaş taraftarı Alın terini alkışlayacaktır'

Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları, siyah-beyazlı taraftarların Türkiye'de farklı bir yeri olduğunu ve sahada ortaya konulan alın terini mutlaka alkışlayacaklarını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş Kulübü'nün aylık resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'nin ekim sayısındaki röportajında, ligde bu sezon 12 takım olduğunu ve bunlardan ikisinin sezon sonunda düşeceğini hatırlatan Yazıcıoğulları, görüşlerini şöyle dile getirdi:
"Türkiye'de farklı bir yeri olan Beşiktaş taraftarı mutlaka alın terini alkışlayacaktır. Ligde en olmadık takımlar düşebilir, aynı şekilde ilk 4'e de beklenmeyen takımlar girebilir. Geçtiğimiz sezon bizim için final grubuna kalabilmek çok önemliydi. 7 maç üst üste kazandık ve başardık. Arkasından pasörümüz çok ciddi bir şekilde sakatlandı. Son 4-5 maçı pasörsüz oynadık. Bu nedenle beşinciliği kaçırdık. Eğer geçen sezon 5. olabilseydik, eminim ki bu sezon Avrupa kupasında ilk 4 girerdik. Transferde bunları değerlendirdik. Bu sezon ligde hangi takımın ne kadar iddiası varsa bizim de o kadar iddiamız var."

Yazıcıoğulları, bu sezon kadrolarının diğer yıllara oranla bir çekiciliği olduğunu düşündüğünü belirterek, “Tribüne gelen insan sahada mücadeleyi görmek ister. Kazanmanız ya da kaybetmeniz önemli değil. 'Türk voleybol izleyicisi' deyimini oturtmak ancak büyük kulüplerle sağlanır” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz