« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş’ta Serdar Özkan şoku

Beşiktaş’ın Hacettepe maçında sakatlanan genç futbolcusunun sağ ayak arka adalesindeki gerilme nedeniyle yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’a Serdar Özkan konusunda kötü haber. Siyah beyazlı takımda sağ ayak arka adalesinde gerilme olan Serdar Özkan’ın yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Hacettepe maçında sakatlanan Serdar Özkan’ın tedavisine başladıklarını belirterek, "Tedavisi 2 veya 3 hafta sürecek. Milli maçlar nedeniyle lige verilen ara da var. Önümüzdeki ilk lig maçına yetişebilir. Tedavisini sürdüreceğiz" dedi.

Toraman Almanya’ya gidecek

Savunma oyuncusu İbrahim Toraman’ın da geçen sezondan bu yana devam eden bir sakatlığı bulunduğunu belirten Optur, "Sol aşil tendonunun önünde bir kemik çıkıntısı var. Yeni bir sakatlık değil, geçen sezondan beri devam ediyor. O bölgenin tıraşlanması gerekiyor, ama acil bir durum yok ve şu anda oynamasına engel değil" diye konuştu. Optur, şu an için İbrahim’e fizik tedavi uyguladıklarını, deneyimli futbolcunun kontrol amacıyla Almanya’ya gideceğini belirtti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler