« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş’ta Nobre dönemi kapanıyor

Siyah beyazlı yönetim, Mustafa Pektemek transferinin ardından sık sakatlanan ve bekleneni veremeyen tecrübeli golcünün sözleşmesini feshedecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ, Nihat Kahveci ve  Bobo’nun ardından Mert Nobre ile de yollarını ayırıyor. Siyah beyazlı yönetim anlaşması olmasına rağmen son dönemlerde bir türlü bekleneni veremeyen Türk vatandaşı olan sambacıya da yol verecek.

2 milyon Euro’nun üzerinde yıllık ücret verdiği ancak verim alamadığı Nihat Kahveci gibi Nobre’yi de defterden silen siyah beyazlıların transfer komitesi,  31 Mayıs 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunan futbolcunun menajeri Juan Figer ile hafta içinde bir görüşme yapacak .

Temaslar sürüyor

Sözleşmesi feshedilen Nihat’ın ardından Nobre’nin de gidişiyle iki oyuncunun yıllık ücretinde kar edecek olan Beşiktaş, bu futbolculara verdikleri paranın biraz altında bir rakamı transferde kullanmayı planlıyor.

Bu arada Gençlerbirliği’nden Mustafa Pektemek’in transferinin ardından Tayfur Havutçu’nun raporu doğrultusunda hareket eden futbol şubesi,  yeni arayışlara başladı.
Kadrodaki yıldızların yanına ve de kulübeyi güçlendirme adına temaslarda bulunduklarını söyleyen Serdal Adalı, “Beşiktaş’a yakışır transferler yapacağız” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler