GeriFutbol Beşiktaş savaş alanına döndü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  46
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş savaş alanına döndü

Beşiktaş savaş alanına döndü
refid:23259349 ilişkili resim dosyası

İnönü Stadı'nda bu akşam oynanacak Beşiktaş-Gençlerbirliği maçı öncesi Beşiktaş Meydanı'nda toplanan taraftarlar yolu kapatarak araçların geçişine izin vermedi.

Meydana gelen yunus polisleri havaya ateş açarak grubu dağıtmaya çalıştı. Bunun üzerine taraftarlar, polisin üzerine şişe atmaya başladı. Bir süre sonra olay yerine çevik kuvvet polisleri gelerek biber gazıyla müdahale etti. Taraftar polise ellerindeki şişeleri atarak karşılık verdi. Gaz bombasından etkilenen taraftarlar camiye sığındı.

BEŞİKTAŞ'TAKİ OLAYLAR FOTOĞRAFLARA BÖYLE YANSIDI

POLİSLER HAVAYA ATEŞ AÇTI VE... / WEBTV

TARİHİ GECEDE TARTIŞILAN GÖRÜNTÜLER / WEB TV

KADIN VE ÇOCUKLAR DA ETKİLENDİ

İnönü Stadı'nın çok yakınındaki bir alanda verilen Gastronomi Festivali nedeniyle bölgede bulunan birçoğu kadın ve çocuk vatandaşın da biber gazından etkilendiği görüldü. Gazdan etkilenen vatandaşların yardımına da polis ekipleri koştu.

Beşiktaş savaş alanına döndü


Fotoğraf Twitter'dan alınmıştır.

TARAFTARLAR MAHSUR KALDI

Beşiktaş - Gençlerbirliği maçı öncesi yaşanan olayların ardından Beşiktaş'a çıkan bütün yollarda trafik felç oldu. Beşiktaş takımı da dahil olmak üzere maça gelmek isteyen taraftarlar trafikte mahsur kaldı. Araç trafiği dışında kullanılan yoğun biber gazından bölgedeki yayalar yoğun bir şekilde etkilendi. Olaylar Twitter'a da yansıdı...

İsmet Berkan: Trafikte onbinlerce insan Besiktas'ta duruyoruz... Polis her tarafi kesmis...
ekremacikel20m :Paniğe kapılan vatandaşlar ve turistler de Başbakanlık basın odasına sığındı...Beşiktaş'ta olaylar durmuyor...

@tribundergi9m :Çoluk çocuk maça gelen Beşiktaşlı aileler Beşiktaş'taki gaz saldırısı altında kaldılar, çıkamıyorlar.

BEŞİKTAŞ TARAFTARINA POLİS MÜDAHALESİ
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle