« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş sakatlıklarla boğuşuyor

Beşiktaş, Süper Lig'in son haftasında 16 Mayıs tarihinde deplasmanda Bursaspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına iki günlük iznin ardından bu sabah yaptığı antrenmanla başladı.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Antrenmana sakatlıkları bulunan ve tedavilerine devam edilen Yusuf Şimşek, Ferrari, Holosko, Uğur İnceman, Sivok, Tabata, Nobre ve Rıdvan Şimşek katılmadı. Korcan Çelikay ise üniversite takımında olduğu için antrenmanda yer alamadı.

Kulüp Doktoru Devrim Urgun, çekilen MR sonucuna göre Sivok'un sağ dizinde ödem bulunduğunu, Tabata'nın MR sonucuna göre sol kasığında zorlanmaya bağlı ödem oluştuğunu, Rıdvan Şimşek'in ameliyat olduğunu ve Nobre'nin de sol baldırında çekme bulunduğunu belirtti. Urgun, Uğur İnceman'ın sol baldırında, Ferrari'nin sağ kasığında, Holosko'nun ameliyat olan dizinde Yusuf Şimşek'in ise sağ kasık ve dizinde ağrıları bulunduğunu söyledi.

Ekrem Dağ, takımdan ayrı olarak koşu çalışmalarına devam etti. Antrenmana sakat oyuncuların yokluğunda A2 takımından Cuma Bişi, Ali Kuçik ile Atınç Nukan da katıldı.

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde yapılan ve 1 saat 35 dakika süren antrenman kondisyon ve taktik çalışmalarıyla geçti. Antrenmana koşularla başlayan, ardından pas çalışmaları ve küçük oyunlar oynayan Siyah Beyazlı oyuncular, son bölümde ise taktik çift kale maç yaptı.

Beşiktaş hazırlıklarını yarın saat 10.30'da basına kapalı yapacağı antrenmanla sürdürecek.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz