« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş, Saint Etienne'den haber bekliyor

Beşiktaş Kulübü dün yapılan görüşmeler sonrasında Bobo'nun transferi konusunda anlaşmaya vardığı Saint-Etienne Kulübü'nden haber bekliyor.

DHA
SON GÜNCELLEME

Brezilyalı oyuncuyu geçtiğimiz sezonda kadrosuna katmak isteyen Fransız Kulübü, dün yapılan temaslarda Siyah-Beyazlı ekibe Bobo için ilk olarak 4.5 Milyon Euro teklif etmiş, daha sonra bu rakamı 5.5 Milyon Euro çıkarınca Beşiktaş yönetimi Bobo'yu satmaya karar vermişti. Tam Bobo Saint-Etienne'ye transfer oluyor derken Brezilyalı futbolcunun kendisine verilen yıllık ücreti az bulması, daha sonra da menajer Juan Figer'in komisyonunu artırması konunun askıya alınmasına neden oldu. 

Son olarak iki kulüp yetkilileri dün gece yaptıkları görüşmede durum değerlendirmesi yaptı. Beşiktaş yönetimi Fransız kulübü yetkililerine Bobo ile anlaşmaları halinde Brezilyalı oyuncunun satış işlemlerine başlayacaklarını ve bu transfer görüşmesini noktalayacaklarını ilettiler.

FRANSIZ KULÜBÜ, MENAJER FIGER'İ İKNA EDEMİYOR

Saint-Etienne Kulübü ise bugün Uruguaylı menajer Figer ve Bobo ile görüşmelerini sürdüreceklerini, anlaşma sağlanması halinde Bobo'nun transferi için resmi imzaları atmak için İstanbul'a geleceklerini belirttiler.

Ancak Fransız kulübü Bobo'ya teklif ettikleri yıllık ücreti 2 milyon Euro seviyelerine çıkarmalarına rağmen menajer Juan Figer'in istediği komisyonun çok yüksek olması sebebiyle bu transferden her an vazgeçebilecekleri de kaydedildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz