« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş rekora koşuyor

Süper Lig'de geride kalan 16. hafta sonunda rakip fileleri 42 kez havalandıran Beşiktaş, gol rekoruna koşuyor. Birinci Lig tarihinde 16. haftalar sonunda en çok golü 1989-90 sezonunda 42 golle atan ‘‘Kara Kartallar’’, 12 yıl sonra aynı başarıyı tekrarladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Bayramlaşma töreni bugün

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, yöneticiler Hüsnü Güreli, Dr.Mete Düren, Hasan Gocay, futbolcular ve dernek başkanları bu sabah saat 11.00'de kulüp binasında bayramlaşacak. Nevzat Demir, Mehmet Kazancı, Bahattin Demir, İhsan Kalkavan'ın yanı sıra İşadamları Birliği Başkanı Aydın İzgeç, Ahmet Gecü, Ömer Çimen, Mahmut Günaydın'ın da törene katılacağı belirtildi.

Bilgili'ye büyük onur

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili'ye ‘‘en çağdaş başkan’’ ödülü verilecek. Eminönü Belediye Başkanı Lütfi Kibiroğlu, Beşiktaş'ın kurumsallaşmasına katkıda bulunan Bilgili'yi kısa zamanda büyük başarılara imza attığı için 2001 yılında girişimciler tarafından çağdaş başkan seçtiklerini söyledi.

Serdar Bilgili geçmiş yönetimlerin sorunları ile bir yılı geçirdiklerini ve 5 aydır yapmak istediklerini gerçekleştirmeye çalıştıklarını ifade etti. Bilgili, ‘‘Kim başkan olursa olsun Beşiktaş'ın menfaatlerini ön planda tutmalı. Karalama kampanyası kulübe zarar verir. Kurumsallaşmayı tamamladık. Sıra futbol takımın başarısında’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler