« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş masa tenisinde dereceler aldı

Masa Tenisi Minikler İstanbul Şampiyonası’nda Beşiktaş'ın Erkek A Takımı üçüncü, Erkek B Takımı dördüncü ve Bayan A Takımı dördüncü oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

25 takımın katıldığı erkekler minikler kategorisinde A Takımı, grup maçlarında Bahçelievler ve Şişli Terakki’yi aynı skorla 3-0 mağlup ettikten sonra ilk 16’ya kaldı. Anafen’i de 3-0’lık skorla yenen Beşiktaş, çeyrek final maçında Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup etti. Siyah-Beyazlılar, yarı final maçında ise Yıldırımspor’a 3-2’yle geçildi. Erkekler minikler B Takımı grup maçlarında Şişli Terakki’yi 3-0, Anafen’i 3-1 mağlup ederek ilk 16’ya kaldı. Daha sonra VMTD’yi de 3-1’le geçti ve çeyrek final maçında Yıldırımspor’u 3-2 yenmeyi başardı. Yarı final maçında ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a 3-0 yenildi. Üçüncülük maçında karşı karşıya gelen A Takımı, B Takımı’nı 3-1 yenerek üçüncü oldu.
 
9 takımın katıldığı bayanlar minikler kategorisinde A Takımı, grup maçlarında Coşkun Koleji’ni 3-0’la geçti ve Bahçelievler’i de aynı skorla mağlup etti. VMTD ve Fenerbahçe’ye 3-0’lık sonuçlarla yenilen Beşiktaş yine de yarı finale yükselmeyi başardı. Yarı final maçında İstanbul Veteranlar’a 3-0 yenilen ekibimiz, üçüncülük karşılaşmasında da VMTD’ye 3-1 mağlup oldu ve 4. sırada yer aldı. Bayanlar minikler kategorisinde B Takımı, Şişli Terakki’yi 3-0’la geçtikten sonra İstanbul Veteranlar’a 3-1, VMTD’ye ise 3-0’lık skorlarla mağlup olarak 8. sırada yer aldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz