Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Beşiktaş maçının hayati önemi var'

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak Trabzonspor'da, kulüp başkan yardımcısı İbrahim Baturoğlu, karşılaşmanın kendileri için hayati öneminin bulunduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Baturoğlu, yaptığı açıklamada, bordo-mavili kulüpte son günlerde olumsuz olayların art arda geldiğini belirterek, “Eleştiri bombardımanına tutuluyoruz. Beşiktaş maçının bizim için hayati bir önemi var” dedi.

Beşiktaş maçından galibiyetle ayrılmaları halinde biraz olsun rahatlayacaklarını ifade eden Baturoğlu, “Alacağımız galibiyetle bir nebze olsun olumsuzluk sona erecek. Her karşılaşma bizim için önemli, ancak Beşiktaş maçının şu anki durumumuz açısından daha fazla önemi var” diye konuştu.

Beşiktaş'ı yenmeleri halinde ligde de üst sıralardan kopmayacaklarını kaydeden Baturoğlu, şöyle konuştu:

“Trabzonspor, büyük maçlarda oynadığı zaman gerçek gücünü ortaya koyar. Büyük maçların atmosferi daha farklı oluyor. Böylesine dönüm noktası olan bir maçta gerekli performansı gösterip sonucun lehimize olacağına inanıyoruz.”

Baturoğlu, benzin istasyonu projesinden 16 milyon YTL'lik gelir sağlanacağını da belirterek, “Kısa süre içerisinde bu para kasımıza girecek” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler