« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Beşiktaş maçına kadar bitmesini istiyorum"

Karabük Valisi İzzettin Küçük, yenileme çalışmaları devam eden Necmettin Şeyhoğlu Stadı ile ilgili, “Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında bu sahada oynanacak Kardemir Karabükspor-Beşiktaş maçına kadar aydınlatmaların bitmesini istiyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Vali Küçük, stat yenileme çalışmalarını inceledikten sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yenileme çalışmalarının hızlanması ve özellikle aydınlatmaların bir an önce tamamlanıp hizmete girmesi gerektiğini ifade etti.
Spor Toto Süper Lig'in başlamasına az bir zaman kaldığını ve bu ligde mücadele eden Kardemir Karabükspor'un da maçlarını bu sahada yapacağını hatırlatan Küçük, şunları kaydetti: “Şu an için tribün çalışmaları ve aydınlatma çalışmaları başladı. Müteahhit firma yetkilisinden aldığım bilgiye göre ışıklandırma sistemi sahamızdaki ilk maça yetişemeyecek. Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında bu sahada oynanacak Kardemir Karabükspor-Beşiktaş maçına kadar aydınlatmaların bitmesini istiyorum. Bu arada geçici soyunma odaları, protokol tribünü, basın tribünü yapımı tamamlandı. Burada kulübümüz çok büyük fedakarlıkta bulunarak, çalışmaların sezon başlangıcına yetişmesi için kendi kasasından para harcadı. Kulüp başkanımıza teşekkür ediyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler