Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş karıştı, belgeli yanıt geldi

Beşiktaş Kulübü, hesaplarda 2.5 milyon TL açık olduğunu duyuran bağımsız denetçi firmanın açıklamasına belge ile yanıt verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü'nün hesaplarını denetleyen bağımsız denetçi firma, dün akşam yaptığı açıklamada, siyah beyazlı kulübün hesaplarında 2 milyon 489 bin 254 TL açık olduğunu duyurdu. Camiayı karıştıran bu açıklamaya Beşiktaş Kulübü bugün öğle saatlerinde belge ile yanıt verdi.

Siyah beyazlı yönetim, hesaplarda herhangi bir açık bulunmadığı, 'açık' gibi görünen rakamın, Kartal Yuvası mağazalarına ürün nakli sırasında yaşanan bir problemden kaynaklandığı ifade edildi.

Beşiktaş Kulübü'nün açıklaması şöyle:

"LOJİSTİK FİRMAYI DEĞİŞTİRDİK"
Beşiktaş Sportif Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kartal Yuvaları mağazalarının ana deposu olarak 1 Eylül 2014 tarihinde Karınca Lojistik görevlendirilmiştir. Ancak adı geçen firmadan alınan hizmet kalitesinden memnun kalınmaması nedeniyle 15 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Ekol Lojistik firması ile çalışılmasına karar verilmiştir.

Beşiktaş karıştı, belgeli yanıt geldi FİKRET ORMAN AÇIKLADI: CHELSEA'NİN YILDIZINI GERİ ÇEVİRDİK

"500 BİN PARÇA ÜRÜNÜN TAŞINMASINA BAŞLANDI"
Alınan karar doğrultusunda Beşiktaş Sportif A.Ş. Kartal Yuvaları’na ait 500 bin parça ürünün yeni lojistik firmasına taşınmasına başlanmıştır. Takdir edileceği gibi böylesi büyük çapta bir ürün stokunun taşınması partiler halinde gerçekleşmiştir.

"TAŞINMA AŞAMASI DENETİM SÜRECİNE DENK GELİNCE..."
Taşınma aşaması ile Ernst and Young şirketinin denetim süreci aynı tarihlere denk geldiği için şirkete, stoklarda görülen farklılığın 51.121 parça ürünün henüz önceki lojistik firmasından taşınmadığı yönünde beyanda bulunulmuştur. Ekte taşınma süreci sonrası stoklarımıza katılan söz konusu ürünlerin irsaliyesi/belgesi bulunmaktadır.

Beşiktaş karıştı, belgeli yanıt geldi
Beşiktaş, 51 bin 121 parçanın stoklarda bulunduğuna dair belgeyi yayınladı.

"TAŞINAN MALLARIN SORUMLULUĞU LOJİSTİK FİRMASINDA"
Yeni dönemde geçmişte yaşanan olumsuzluklar dikkate alınarak, yapılan anlaşma ile lojistik firmasının deposunda bulunan Kartal Yuvaları ürünlerinin sorumluluğu doğrudan lojistik firmasına verilmiştir. Kartal Yuvaları mağazalarında her ay düzenli olarak sayım şirketi tarafından gerekli sayımlar yapılmaktadır.

"KARTAL YUVALARI TARİHİ BİR EŞİKTEN GEÇİYOR"
Kartal Yuvaları tarihi bir eşikten geçmektedir. Geçen sezona oranla satışlarını yüzde 50 oranında artırarak, taraftarımızın ürün kampanyaları ile Beşiktaş’a sahip çıktığı bir dönem yaşanmaktadır. Böylesi bir gelişme varken, Beşiktaş Kartal Yuvaları hakkında taraftar ve kamuoyu nezdinde soru işaretleri yaratan haber ve yorumları üzüntüyle karşılıyoruz.


Bunları da Beğenebilirsiniz