« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş’ın zararı 20 milyar lira

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Federasyonun 2 maç saha kapama cezası nedeniyle İzmir'de oynadığı Bursaspor karşılaşması Beşiktaş'a yaklaşık 20 milyar liraya mal oldu. Siyah beyazlıların kamp, uçak ve otel masrafı yaklaşık 20 milyar lira tuttu. Yönetici Latif Ayaz, ceza nedeniyle ağır bir maddi yükün altına girdiklerini söyledi.

Seyircinin maça gösterdiği büyük ilginin zararlarını manevi olarak hafiflettiğini belirten yönetici Latif Ayaz, cezaya neden olan Alpay'a da ağır bir fatura keseceklerini belirtti. Ayaz, Alpay'ın kulübe verdiği zarara yakın bir miktarda para cezası alacağına değindi.

Amokachi ateşi

Beşiktaş'ta sakatlıkları nedeniyle takımdan uzun süre ayrı kalan Ertuğrul ve Amokachi, dün bu sezon ilk kez Bursaspor karşısında forma giydiler. Ertuğrul ilk 11'de sahaya çıktığı maçta kendisinden beklenen futbolu sergileyemedi ve ikinci yarıda yerine Nihat sahaya sürüldü. Amokachi ise 65. dakikada oyuna alınırken, sergilediği başarılı performansla takımının beraberliği kurtarmasında büyük pay sahibi oldu. Nijeryalı futbolcu Bursa savunmasına zor anlar yaşattı.
CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler