« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş’ın yüzü güldü

Rıza Çalımbay’ın istifasından sonra çıktığı ilk karşılaşmada Bolton karşısında hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş, Konya’da kendisine geldi. Ahmed Hassan’ın nefis golüyle 3 puanı alan siyah beyazlı takım bir anda kötü günleri unuttu. Kaptan Tayfur geçmiş haftalarda gereksiz polemiklerin içine çekildiklerini ve bu yüzden sıkıntı yaşadıklarını söyledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Tecrübeli oyuncu, ‘Mehmet Ekşi, Zeki Önatlı, Ulvi Güveneroğlu üçlüsünün bizlere aşıladığı birlik-beraberlik olgusu meyvelerini vermeye başladı. Bu çıkışımızın kupa maçında da süreceğine tüm kalbimle inanıyorum’ dedi. İkinci başkan Murat Aksu, icra kurulundan Ertunç Soğancıoğlu, futbol şube sorumlusu İlhan Durusoy, Süleyman Eren ise galibiyet golünü atan Ahmed Hassan’ı maçtan sonra kutladı.

KENETLENDİLER

Beşiktaş, Konya’da istediği sonucu aldı, yönetimden, futbolcusuna kadar herkes rahat bir nefes aldı. Kupa maçı öncesi yönetim, taraftar ve futbolcular kenetlendi.

Sergen sevinci

HAFTAYI 3 puanla kapayan Beşiktaş, yine Konyaspor ile bu kez Türkiye Kupası’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına izin yapmadan başladı. Sakatlıkları geçen Sergen ve Pancu’nun takımla birlikte çalışmaları, teknik heyeti sevindirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz