« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş’ın panel günü

Siyah beyazlı futbolcular ve basketbolcular, Marmara Üniversitesi’nde düzenlenen panele katıldı. Çağdaş, Del Bosque’un gitmesinin olumlu olduğunu söyledi.

Erhan GÜVEN
SON GÜNCELLEME
Kalabalık grup

Beşiktaşlı futbolcular ve basketbolcular, Marmara Üniversitesi’nde düzenlenen panele katıldı. Panelde, futbol takımı antrenörü Bülent Albayrak, erkek basketbol takımı antrenörü İhsan Bayülken, erkek basketbol takımı menajeri Zeki Can, futbolcular Çağdaş Atan, Ramazan Kurşunlu, basketbolcular Tolga Tekinalp, Andy Ellis ve Haluk Yıldırım yer aldı.

Can’dan Fener’e

taş
Can, ‘F.Bahçe, legal yoldan bizi eleyemeyeceğini anlayınca, saha dışı olaylarla bizi safdışı bırakmak istedi. Normal şartlarda oynamadık’ dedi. Antrenör İhsan Bayülken ise Fenerbahçe maçında kendilerini en üzen olayın taraftarlarının kötü bir yerden maçı seyretmesi olduğunu belirtti. Tolga ise Beşiktaş’taki sıcaklığı F.Bahçe’de görmediğini söyledi.

Bosque gitmeliydi

Futbol takımı antrenörü Bülent Albayrak, gelecek sezon mücadeleci ve taraftarını utandırmayan bir takım yaratacaklarını söyledi. Oyunculardan Çağdaş, Beşiktaş’ta Del Bosque’nin gönderilmesiyle ilgili soruya, ‘Bence Del Bosque gitmeliydi. Çünkü takımın bir değişime ihtiyacı vardı’ dedi. Ramazan ise, en beğendiği futbolcunun Nouma olduğunu açıkladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler