« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş ile Sivasspor arasında 'kazma' krizi!

Beşiktaş Kulübü'nden Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'a sert cevap geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Beşiktaş maçı sonrası gazetecilerler bir araya gelmiş ve "Beşiktaş'ta bütün futbolcular iyi. Hangisine b.. atacaksın? En kazması Necip" sözlerini sarf etmişti.

Bu açıklamaların ardından Siyah Beyazlı kulüp, resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklamada bulundu.

İşte Beşiktaş'tan yapılan açıklama;

"Dün Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile basın mensupları arasında yapılan bir sohbet sırasında, Sivasspor Başkanı’nın futbolcumuz Necip Uysal hakkında yakışıksız ve değerimizi rencide edecek şekilde konuştuğu basına yansımıştır."Beşiktaş ile Sivasspor arasında kazma krizi"Necip Uysal, Beşiktaş’ın alt yapı geleneğinin bir sonucu olarak Futbol Takımımıza değer ve güç katan kaptanımızdır. Son yıllarda giderek artan performansı ile Beşiktaş’ın hemen her mevkiinde oynayan ve kendisine verilen görevleri layıkıyla yapması ile takımımız için güven veren bir futbolcumuz olarak öne çıkmıştır."

"Beşiktaş’ın Öz Kaynak Düzeni'nin övüncü Necip Uysal’a dönük bu garip ve haksız yaftalama Beşiktaş camiası tarafından yadırganmış ve futbolcumuzun hak etmediği biçimde basına yansıması tepki çekmiştir. Bu vesileyle rakip takım yöneticilerinin Beşiktaş takımı hakkında yaptıkları yorumlarda daha dikkatli ve duyarlı olmasını bir kez daha hatırlatırız." (Fanatik)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler