« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş idmanından kötü haber

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de 21 Kasım Cumartesi günü Fenerbahçe ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarını sürdürürken antrenmanda tatsız bir an yaşandı.

A.A
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de 21 Kasım  Cumartesi günü Fenerbahçe ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarını sürdürürken,  çift kale maçta sağ ayak bileğine darbe alan İbrahim Toraman ile sol eline top  çarpan Hakan Arıkan, idmanı yarıda bıraktı.

Her iki futbolcunun da tedbir amacıyla antrenmanı bıraktıkları, kesin  durumlarının yapılacak kontrollerin ardından netlik kazanacağı bildirildi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Denizli  yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana milli takımlarda bulunan Tello, Sivok,  İsmail Köybaşı, Necip Uysal ile tedavilerine devam edilen Rüştü Reçber, Nihat  Kahveci, Holosko ve Rıdvan Şimşek katılmadı.

Antrenmanın ilk yarım saatlik bölümde salonda kuvvet çalışmaları yapan  siyah-beyazlılar, daha sonra sahaya geçerek kondisyon koşuları ve istasyon  çalışmaları üzerinde durdu. Ortada pas çalışması ve yarım sahada çift kale maçla  idman sona erdi.

Beşiktaş, hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler