« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş için unutulmaz oldum

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster tarafından Antalya kampına götürülmeyen Fink için Hannover 96 takımı ile görüşmelere başlandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Takımdan gitmesine kesin gözüyle bakılan Alman oyuncu Fink´in bu karardan üzüntü duyduğu fakat futbol oynamak istediği öğrenildi.

macadogru.com'a açıklamalarda bulunan Fink konuyla ilgili olarak "Beşiktaş´ı ve İstanbul´u çok seviyorum. Harika bir taraftarımız var. Özellikle Fenerbahçe maçında attığım golden sonra sokaktaki her taraftar o günden beri bana bunu soruyor, o günü hatırlatıyor. Gördüğüm ilgiden çok memnundum. Daha fazla katkı yapmayı isterdim. Yine de o golle Beşiktaş için unutulmaz olduğumu düşünüyorum.

Ancak hem yöneticiler hem de teknik direktörümüz benim gönderilmemi istediler. Bu karardan dolayı çok üzüntü duydum ama ben de daha çok oynayacağım bir takıma gitmek isterim. Sonuçta bu işten para kazanıyorum ve bir profesyonelim. Türkiye´den ayrılsam bile Beşiktaş´ı asla unutmayacağım. Ve müthiş taraftarı herkese anlatacağım" dedi.

Hannover ile olan görüşmelerin resmi siteden de yayınlanması üzerine Fink´in İstanbul´daki eşyalarını toplamaya başladığı da gelen bilgiler arasında.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler