« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Beşiktaş her türlü müsabakaya hazırdır"

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona hazır bir durumda gireceklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ligin resmi yayıncısı Digiturk'ün Ayazağa'daki stüdyolarında gerçekleştirilen fikstür çekimi sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Tamer Kıran, yeni sezonun Türk futboluna hayırlı olmasını dilerken, “Özellikle de Beşiktaş'ımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Sıkıntılı bir lig yaşadık. Bunun üzerine yepyeni bir heyecan, taptaze bir başlangıç diliyorum” dedi.

Ligin henüz ikinci haftasında Galatasaray ile derbi maç yapacak olmalarını değerlendiren Kıran, “Ben buraya gelirken, sabah kalktığımda, ne çıksa mutlu olurum diye kendi kendime düşündüm. İlk yarıdaki 3 derbimizi içerde oynamak istiyordum. Allah'a şükür hemen hemen oldu. İçerde veya dışarda bu maçları oynayacağız ve takımı test edeceğiz. Aslında teste Manchester City'yle hazırlık maçında başlayacağız. Biz Beşiktaş'ız ve Beşiktaş her türlü müsabakaya hazırdır. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum” ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş hiçbir zaman küçülmez"

Tamer Kıran, yaşanılan mali sorunlar nedeniyle içinde bulundukları durumun “küçülme” olarak adlandırılmasına tepki göstererek şunları söyledi:
“Beşiktaş hiçbir zaman için küçülmez. Çeşitli stratejiler geliştirir ve bu doğrultuda hamleler yapar. Bunun adı küçülme, ikinci planda kalma değildir. Bunu böyle adlandırmaya çalışanlara tavsiyem, bu sevdadan vazgeçmeleridir. Beşiktaş hiçbir zaman küçülmeyecektir. Beşiktaş Türkiye'nin 3 büyük kulübünden biridir, 110 yıllık tarihiyle de öyle kalmaya devam edecektir. Zaman zaman inişler çıkışlar yaşanabilir. İçinde bulunduğumuz durum belki buna biraz göstergedir. Teknik heyetimizin, futbolcularımızın ve bizim inancımız ile taraftarlarımızın inancı buluştuğunda, bambaşka bir Beşiktaş izleyeceklerinden emin olabilirler. Bu futboldur, çıkar ve elinizden gelin yaparsınız. Bazen sonuç alır, bazen ise alamazsınız. Ama çıkıp da o formayı terletmek görevinizdir. Taraftarımız emin olsun ki, futbolcular bu sene bunu yapacaklar.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz