« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş gruplara kalacağından emin

UEFA Kupası 1. Turunda Bulgaristan'ın CSKA Sofya takımıyla eşleşen Beşiktaş'ta, futbolcular, gruplara kalacaklarına inanıyor. Defans oyuncusu Mustafa Doğan, "Hem futbolcular hem de kulüp bazında CSKA'ya üstünlüğümüz olduğunu düşünüyorum" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Mustafa Doğan, CSKA Sofya'nın Bulgaristan'ın köklü takımlarından biri olduğunu belirterek, "Kesinlikle turu geçeceğimize inanıyorum. Hem futbolcular açısından, hem de kulüp bazında üstünlüğümüz olduğunu düşünüyorum. İlk maç İstanbul'da ve buradaki maçımızda iyi bir skor avantajı yakalayarak deplasmana avantajlı gideriz" dedi.

Forvet oyuncusu Gökhan Güleç ise kulüp olarak UEFA Kupası'ndaki hedeflerinin belli olduğunu ifade ederek, "İki sene Beşiktaş'ın kötü sezon yaşaması nedeniyle bu sezon UEFA Kupası'nda taraftarlarımıza iyi bir heyecan yaratmamız gerekiyor. İnşallah biz de bu heyecanı yaşatacağız. CSKA Sofya, daha önce Türk takımlarıyla karşılaşmış bir ekip. En iyi şekilde mücadele edip gruplara kalmak istiyoruz" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz