« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Beşiktaş galibiyeti taraftarlarımıza armağan"

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin 15. hafta mücadelesinde Beşiktaş'ı uzatma sonunda 84-81 yenen Ceyhan Belediyesi'nde sevinç yaşanırken, Ceyhan Belediye ve Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü alınan galibiyeti seyircilerine armağan ettiklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sözlü Beşiktaş karşısında çok iyi mücadele eden oyuncuları kutlayarak, "Öncelikle bizlere bu galibiyeti hediye eden sporcularımı tebrik ediyorum. Ancak galibiyetin en önemli mimarlarından birisi de seyircimiz olmuştur. Son dakikaları ayakta izleyen seyircimiz, takımın galip gelmesinde büyük rol oynamıştır. Tabi Beşiktaş takımını da üstün mücadelesinden ötürü kutluyorum. Bu galibiyeti Ceyhan’ın eşsiz seyircisine armağan ediyorum" diye konuştu.

Başkan Sözlü, kendi sahalarında üç büyüklerden sadece Fenerbahçe’ye mağlup olduklarına dikkat çekerek, "Ceyhan’ın tesadüfen burada olmadığı ve her rakibini yenebilecek güçte olduğunu gösterdik. Bundan sonra rota Samsun olacak. Samsun maçı da sıralama açısından son derece önemli. Bu maçı kazanıp önümüzdeki yıl hedeflemiş olduğumuz Avrupa Kupaları'na gitme yolunda büyük bir engeli de geçmiş olacağız” şeklinde konuştu.

Öte yandan Ceyhan Belediye’nin Cumartesi günü Samsun’da oynayacağı Samsun Basket karşılaşması hazırlıklarına Salı gününden itibaren başlayacağı belirtildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler