« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş, Futbol Takımı İdari Direktörü Semih Usta ile yollarını ayırdı

Beşiktaş Kulübü'nde 12 yıldır çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak Futbol A Takımı İdari Direktörlüğü yapan Semih Usta ile yollar ayrıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü, siyah-beyazlıların futbol A takımı idari direktörlüğü görevinden ayrılan Semih Usta'ya hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Semih Usta'yla karşılıklı anlaşmaya varılarak yolların ayrıldığı belirtilerek, "Futbol A Takımı İdari Direktörümüz Semih Usta, uzun yıllar kulübümüze verdiği hizmetlerle takdiri hak eden bir isim oldu. Karşılıklı anlaşmaya varılan ve görevinden ayrılan Semih Usta'ya emekleri için teşekkür ederiz" denildi.

Usta'nın yardımcılığını yapan Ali Naibi'nin (üstte) Beşiktaş Futbol A Takımı İdari Direktörlüğü görevine getirildiği belirtilen açıklamada, Naibi'ye de başarılar dilendi.

Beşiktaş, Futbol Takımı İdari Direktörü Semih Usta ile yollarını ayırdı ŞENOL GÜNEŞ: SADECE TERİM'İN DEĞİL BENİM DE BAŞARIMDIR

EYLÜL AYINDAKİ İSTİFA İDDİASI YALANLANMIŞTI
Semih Usta'nın geçtiğimiz eylül ayının başında istifa ettiği ileri sürülmüş, ancak Usta bu iddiayı yalanlamıştı.

Beşiktaş Kulübü'nde dış ilişkiler ve kamp organizasyonlarının sorumlusu olan Semih Usta'nın, sezon başında Avusturya'da yapılan kamp çalışmaları sırasında teknik direktör Şenol Güneş ile tartışma yaşadığı iddia edilmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz