Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş Divan Kurulu Başkanlığı'na Akınal seçildi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Kulübü Olağanüstü Divan Kurulu başkanlığı seçimlerinde Gazi Akınal, Divan Kurulu Başkanlığı'na seçildi.

Eski başkan Ferhan Dinçer’in vefat etmesi nedeniyle yapılan Beşiktaş Divan Kurulu seçimlerinde, 144 üye oy kullanırken, bunların 138’i geçerli sayıldı. Seçim divanı başkanı Erdoğan Tuncer, 138 oydan 1’nin boş çıktığını ifade etti.

Gazi Akınal, geçerli 137 oyun 70’ini alarak başkanlığa seçilirken, diğer aday Şeref Nasır ise 67 oyda kaldı. Divan Kurulu Başkanı Gazi Akınal’ın yönetim kurulu listesinde ise şu isimler bulunuyor:

İlhan Akın, Burhan Tanış, Cengiz Kap, Cemil Ulusel, Yıldır Özen, Yalçın Çoktum.

Akınal, başkanlığa seçildikten sonra yaptığı konuşmada, yönetim kurulundaki arkadaşlarıyla birlikte Beşiktaş için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

KONGRE ÜYELERİNE ŞİRKETLEŞME BİLGİLERİ

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili ve yönetim kurulu üyeleri kulübün halka arzı ile ilgili kongre üyelerine bilgi verdiler.

Toplantıda başkan Serdar Bilgili, yönetim kurulu üyeleri Hüsnü Güreli ve Berk Ekşioğlu, şirketleşme konusunu, ayrıntılarıyla anlattı.

Bu arada basın mensuplarının toplantıya davet edilmesine rağmen kapıdan çevrilmeleri, medya mensuplarının tepkilere neden oldu.

Yöneticilerin, "5 dakika görüntü alabilirsiniz" demesine rağmen, basın mensupları olayı protesto ederek toplantı salonundan ayrıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler