« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş Cola Turka'da 2 imza

Beşiktaş Cola Turka, genç oyuncular Derya Yannıer ve Cevher Özer ile sözleşme imzaladı. Siyah-beyazlı takımın genel menajeri Burak Bıyıktay, Ülkerspor'un altyapısında yetişen Derya ile 2, Darüşşafaka'dan aldıkları Cevher ile de 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Bıyıktay, daha önce de Arda Vekiloğlu ile sözleşme imzaladıklarını, Derya ve Cevher'i alarak Türk oyuncu transferini tamamladıklarını belirterek, “Bir de yabancı oyuncu alacağız” dedi.

Beşiktaş Cola Turka, bu sezon yaptığı transferlerle kadroyu büyük ölçüde değiştirmiş oldu. Geçen sezonki kadrosunda sadece Barış Özcan, Eren Beyaz, Umutcan Özyıldırım ve Arın Soğancıoğlu'nu bulunduran siyah-beyazlı takım, yeni sezon için ise Jamel Thomas, Brooks Sales, Aubrey Reese, Cevher Özer, Erkan Veyseloğlu, Barış Güney, Levent Bilgin, Derya Yannıer, Arda Vekiloğlu olmak üzere 9 oyuncu transferi gerçekleştirdi.

Bu arada yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, 5 Eylül'de İzmir'de Fuar Turnuvası'na katılacak. 11 Eylül'de Almanya'ya gidecek olan siyah-beyazlı ekip, 21 Eylül de ise Avusturya'nın başkenti Viyana'da 3'lü turnuvaya katılarak yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler