« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş bu 6'lıyı istiyor

Siyah beyazlı kulübün futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, “Bursasporlu Volkan Şen, Ömer Erdoğan ve İbrahim Öztürk ile Karşıyaka’dan Kıvanç, beğendiğimiz oyuncular. Antalyasporlu Necati ve Trabzonlu Selçuk da ilgi alanımızda” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
DIŞ transferde önceliği Inter’in yıldızı Ricardo Quaresma’ya veren Beşiktaş, yurt içinde de boş durmuyor. Siyah beyazlı kulübün futbol komitesi başkanı Serdal Adalı, ilgi alanlarına giren 6 yerli oyuncunun adını Hürriyet’e açıkladı. Adalı, “Bursasporlu Volkan Şen, Ömer Erdoğan ve İbrahim Öztürk ile Karşıyaka’dan Kıvanç beğendiğimiz oyuncular. Antalyaspor’la olan sözleşmesi biten golcü Necati ve Trabzonspor’un milli futbolcusu Selçuk da gözde isimler” dedi.
Beşiktaş bu 6lıyı istiyor
Volkan’da ciddiyiz

Bursasporlu Volkan’ın transferi konusunda ciddi olduklarını ifade eden Serdal Adalı, teknik direktör Mustafa Denizli’nin istemesi halinde bu oyuncu için yeşil beyazlı kulüple temasa geçeceklerini söyledi.

Şu sıralar yalnızca Quaresma’ya odaklandıklarını ifade eden Adalı, şunları söyledi: “Pazartesi günü (bugün) Milano’ya gelecek olan Quaresma ile yapacağımız görüşmeden olumlu bir sonucun çıkmasını bekliyoruz. İyi bir kadromuz var. Bu kadroya yapacağımız birkaç takviye ile daha da güçleneceğiz. Yurt içinden alınacak oyuncu sayısı kısıtlı. Bu yüzden dikkatli davranıyoruz. Eğer iki yabancı oyuncumuzla yollarımızı ayırırsak daha kaliteli isimler alabiliriz. Ayrıca altyapıdan Sinan Vardar ve Ulvi Güveneroğlu nun tespit ettiği 5 oyuncuyu hocamızkampa götürmek için çalışma başlatmış. Gençlerimizi de kazanacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz