« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş benim için büyük aşk

Kleberson, ‘Bence yabancı bir ülkeye gittiğinizde de en önemli şey, kendinizi evinizde gibi hissetmenizdir. Ben de kendimi evimde gibi hissediyorum’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş’ın Brezilyalı oyuncusu Kleberson, siyah beyazlı kulübün kendisi için bir ‘Aşk’ olduğunu söyledi. Kulübün aylık çıkan resmi dergisinde eşi Dayane’ın sorularını yanıtlayan Kleberson, Beşiktaş’ta kendini evinde gibi hissettiğini belirtti. Kleberson şöyle dedi: ‘Bence yabancı bir ülkeye gittiğinizde de en önemli şey, kendinizi evinizde gibi hissetmenizdir.

Tek şey biliyorum

Bu bana mutluluk veriyor. Beşiktaş büyük bir kulüp ve benim için büyük bir aşk. İnanılmaz bir taraftarı var. Bizim de elimizde iyi futbol oynamak için her şey var. Takımda iyi futbolcular, iyi bir teknik kadromuz var ve bütün imkanlar bize sunuluyor. Bizim de bu imkanları kullanıp, taraftarların gösterdiği sevgi gösterisinin karşılığını vermemiz gerekiyor. Bunu da başaracağımıza eminim.’

Kleberson, futbolun kendisi için her şey olduğunu ifade ederek, ‘Kendimi bildim bileli tek yaptığım şey diyebilirim. Allah’ın bana verdiği bir yetenek var. Ben de bu yeteneği sadece kendim ve ailem için değil, futbolseverler için de kullanıyorum.

Futbol olmasa samba

Kariyerimin en üst seviyesi Dünya Kupası’nı kaldırmaktı. Bu kupayı 23 yaşımda kaldırdım’ diye konuştu. Kendisinin hep bir aile ve düzenli bir hayat istediğini belirten Kleberson, evlilik öncesi eşi Dayane’ı isterken babasından çok ağabeyinden çekindiğini söyledi. En çok hoşlandığı şeyin, bir samba aleti olan Cavaquinho’yu çalmak olduğunu vurgulayan Kleberson, ‘Herhalde futbolcu olmasaydım samba ile uğraşırdım’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz