« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş beni istemedi

Beşiktaş'ın alternatif kaleci arayışları çerçevesinde gündemine geldiğinden bahsedilen Manisaspor'un deneyimli kalecisi İlker Avcıbay, transferiyle ilgili konuya bakış açısını net biçimde ortaya koydu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan İlker, "Şu anda kaptan ve saha içerisinde bir lider olarak Manisaspor'da çok önemli bir misyonum var. Bu nedenle transferler ilgili değerlendirme yapmam çok yanlış olur. Manisaspor'daki hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Benim için öncelik kulübümdür; ancak şu ana kadar kulübümle sezon sonu sözleşme uzatmak için bir görüşmem olmadı; ama her zaman öncelik Manisaspor'un olacaktır" dedi.

Başarılı kaleci, Beşiktaş'ın benimle ilgilendiği yönünde haberleri okuyorum; ama herhangi bir resmi görüşme olmadı. Sadece basından takip ediyorum" şeklinde konuştu.

MANİSASPOR KUPADA İDDİALI

Tecrübeli file bekçesi Manisaspor'un Türkiye Kupası'nda da iddialı olduğunu dile getirerek " Kupada çok iddialıyız. Bu seneki statüye göre 4 maçın sonunda final oynayabiliyorsun. Bugsaş maçı zor olacak, önce bu maçı kazanmalıyız" dedi.

ABDULLAH AVCI'NIN ÇOK SAYIDA KALECİ ALTERNATİFİ VAR

İlker, Trabzonspor Milli kalecisi Tolga'dan da övgüyle bahbetti; "Tolga'nın takımının Avrupa ve ligdeki başarısında çok etkisi var. Zaten Volkan da çok istikrarlı bir kaleci, milli takımda başarılı. Bence yerli kaleciler açısından çok şanslı bir dönemi yaşıyoruz. Çok sayıda formda kaleci var. Bu da Abdullah Avcı'nın alternatiflerini arttırıyor" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz